27 Czerwiec

MTM Summit 2022 – International Human Work Forum 19.-20.10.2022

Polskie Stowarzyszenie MTM zaprasza na MTM SUMMIT 2022 - International Human Work Forum - inspirujące wydarzenie poświęcone projektowaniu wydajnych i ergonomicznych systemów pracy w oparciu o standardowe rozwiązania i innowacyjne technologie cyfrowe. Wydarzenie organizowane jest przez naszego Partnera MTM Assocation, a hasło przewodnie tegorocznej edycji to "Lean Work".

W dniach 19 i 20 października 2022 r. nie zabraknie ciekawych wystąpień między innymi z następujących firm:

  •     BMW Group
  •     Siemens AG
  •     PEOPEX GmbH
  •     DB Netz AG
  •     STIHL Tirol GmbH
  •     MotionMiners GmbH

Jako główny prelegent wystąpi Prof. Dr Sebastian Schlund z Instytutu Nauk o Zarządzaniu Politechniki Wiedeńskiej z prezentacją o prowokacyjnym tytule "Lean was yesterday: Adaptacyjne systemy pracy jako sposób na wyjście z pułapki demograficznej".

Oprócz programu wykładów International Human Work Forum oferuje przede wszystkim możliwość bezpośredniej wymiany poglądów z kolegami i ekspertami. W sesji MTMmotion® eksperci m.in. z MotionMiners GmbH, LivingSolids GmbH i MTM-Institut przedstawią stan prac nad cyfrowym narzędziem do planowania, które pozwala generować analizy symulacyjne opatrzone znakiem jakości "Approved by MTM ASSOCIATION". Druga sesja będzie poświęcona tematowi "Lean Work". Ralf Volkmer z niemieckiej LeanBase i prof. dr Peter Kuhlang, CEO MTM ASSOCIATION e. V., będą dyskutować o tematyce lean z innymi prelegentami i uczestnikami MTM SUMMIT 2022.

Wydarzenie ponownie zaplanowano jako imprezę hybrydową - w Hotelu Gastwerk w Hamburgu oraz online.

Wszystkie prezentacje będą tłumaczone symultanicznie DE/EN!

Szczegółowe informacje na temat programu i rejestracji na platformie eventowej http://summit.mtm.org

Serdecznie zapraszamy!