27 Kwiecień

Konferencja MTM

 

Konferencja  MTM 2018

Najistotniejsze wyzwania przed jakimi stoi Industrial Engineering: w jaki sposób ciągle się ulepszać, jak wykorzystywać ukryty potencjał dla zwiększania globalnej konkurencyjności? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo na Konferencji MTM, najważniejszym międzynarodowym spotkaniu inżynierów i ekspertów MTM, które odbędzie się 27 kwietnia 2018 w Heilbronn. Tematem przewodnim będą metody, technologie, software i rozwiązania best-in-class dla wartosci dodanej w procesie powstawania produktu:

Creating Value along the PEP                                                                                      methodical.digital.efficient.

Eksperci IE z przedsiębiorstw takich jak LSG Sky Chefs, Miele Technika czy Daimler AG podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania nieodkrytych szans wzdłuż procesu powstawania produktu. W programie konferencji znajdą się następujące główne tematy:

  • Planning @ Supply Chain: harmonizacja krajobrazu procesu w logistyce wewnętrznej
  • Koncepty MTM dla średnich przedsiębiorstw: określanie zapotrzebowania na zasoby ludzkie w odniesieniu do listy części
  • Standardy MTM jako międzynarodowe benchmarki dla wydajności pracy

Konferencja MTM w Heilbronn jest unikatową ofertą w obszarze IE. Nigdzie indziej w Europie nie będą Państwo mieli możliwości wymiany doświadczeń i spotkań z tak wieloma ekspertami IE. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Dla międzynarodowych gości organizatorzy zapewniają symultaniczne tłumaczenie na język angielski, jak również materiały w angielskiej wersji językowej.

Zgłoszenia i więcej szczegółów na www.dmtm.com