9 Październik do 13 Październik

MTM-Praktyk Webinarium

Polskie Stowarzyszenie MTM
ul. Podwale 7
Wrocław

Online

W trakcie szkolenia uczestnik nabiera wprawy w posługiwaniu się technikami MTM. Kurs opiera się na praktycznych przykładach, w trakcie których uczestnik uczy się zasad tworzenia struktury danych, budowania modułów, zasad kształtowania stanowisk pracy zgodnie z regułami ergonomii.

Adresaci:
Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników działów zarządzania produkcją, planowania, zarządzania czasem i continuous improvement. Szkolenie polecane jest również pracownikom produkcyjnym.

Czas trwania:
40 godzin

Instruktor prowadzący:
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, których kwalifikacje potwierdzone są „Zieloną Kartą ”. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kompetencje dydaktyczne i merytoryczne, prowadząc projekty optymalizacyjne i uczestnicząc w kursach dokształcających.

Metodyka:
Szkolenie prowadzone jest w formie:

  • ćwiczeń
  • case study
  • dyskusji

Terminarz 

Czas trwania webinarium wynosi 40 godzin. Codzienne sesje będą odbywały się za pośrednictwem Microsoft Teams, będzie także dostępny czat w celu wymiany informacji.

Wymagania systemowe

Proszę się upewnić, że Państwa komputer/smartfon spełnia następujące wymagania systemowe: 

  • Windows: Internet Explorer 11 lub nowszy, Microsoft Edge (najnowsza wersja), Google Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja) 
  • Mac: Safari (najnowsza wersja), Google Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja) 
  • Smartfon: Safari, Apple iOS 10 lub nowszy, Google Chrome, Apple iOS 10 lub nowszy, Google Chrome, Android OS 4.4 lub nowszy 

Zalecamy korzystanie z zestawu słuchawkowego podczas sesji. 

Wskazówka dotycząca urządzeń mobilnych: 

Udział w tym kursie jest również możliwy za pomocą tabletu. Proszę się upewnić, że posiadają Państwo dobre połączenie Wi-Fi, aby uniknąć potencjalnych problemów. Liczba uczestników jest ograniczona do 15 osób. 

Forma ukończenia:
Szkolenie kończy się egzaminem.

Uzyskane kwalifikacje:
Uczestnik otrzymuje Kartę Praktyka MTM zgodnie z międzynarodowym standardem MTM Association, która formalnie potwierdza jego kwalifikacje w zakresie praktycznego stosowania MTM. Ważnośc karty 3 lata.

Cena:
4400 PLN netto

Wymagania: 
  • Certyfikaty MTM-1 Base i certyfikat z minimum jednego ze szkoleń: MTM-1, MTM-UAS, MTM-MEK, MTM-2, MTM-SDB, MTM-Logistyka, MTM-HWD
Materiały do pobrania: 
Cennik 2023 / PL Terminarz 2023 / PL