18 October to 20 October

MTM dla Kadry Kierowniczej

Polskie Stowarzyszenie MTM
ul. Podwale 7
Wrocław

Online

Seminarium MTM dla kadry kierowniczej jest wprowadzeniem w poszczególne systemy danych MTM i omawia tylko istotne zagadnienia nie wchodząc w szczegóły. Przedstawia kwestie, które mają znaczenie, w powiązaniu z zastosowaniem MTM w przedsiębiorstwie.

Adresaci:
Szkolenie skierowane jest do osób, które nie będą analitykami MTM, a jedynie powinny znać ogólne zasady i nabrać umiejętności czytania analiz MTM. Szczególnie polecane jest kadrze kierowniczej wyższego szczebla.

Czas trwania:
24 godzin

Instruktor prowadzący:
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, których kwalifikacje potwierdzone są „Zieloną Kartą ”. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kompetencje dydaktyczne i merytoryczne, prowadząc projekty optymalizacyjne i uczestnicząc w kursach dokształcających.

Metodyka:
Szkolenie prowadzone jest w formie:

  • wykładów
  • ćwiczeń
  • case study
  • dyskusji

Terminarz 

Czas trwania webinarium wynosi 24 godziny. Codzienne sesje będą odbywały się za pośrednictwem Microsoft Teams, będzie także dostępny czat w celu wymiany informacji.

Wymagania systemowe

Proszę się upewnić, że Państwa komputer/smartfon spełnia następujące wymagania systemowe: 

  • Windows: Internet Explorer 11 lub nowszy, Microsoft Edge (najnowsza wersja), Google Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja) 
  • Mac: Safari (najnowsza wersja), Google Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja) 
  • Smartfon: Safari, Apple iOS 10 lub nowszy, Google Chrome, Apple iOS 10 lub nowszy, Google Chrome, Android OS 4.4 lub nowszy 

Zalecamy korzystanie z zestawu słuchawkowego podczas sesji. 

Wskazówka dotycząca urządzeń mobilnych: 

Udział w tym kursie jest również możliwy za pomocą tabletu. Proszę się upewnić, że posiadają Państwo dobre połączenie Wi-Fi, aby uniknąć potencjalnych problemów. Liczba uczestników jest ograniczona do 15 osób. 

Forma ukończenia:
Zaświadczenie uczestnictwa

Uzyskane kwalifikacje:
Uczestnicy znają ogólne zasady i potrafią czytać analizy MTM.

Cena:
3400 PLN netto

Wymagania: 
  • Brak
Materiały do pobrania: 
Cennik 2023 / PL Terminarz 2023 / PL