16 Listopad

Terminarz szkoleń na rok 2021

Drodzy Państwo,

dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i za uczestnictwo w naszych szkoleniach w 2020 roku. W dobie koronawirusa znaczna część aktywności szkoleniowej Polskiego Stowarzyszenia MTM została przeniesiona do sieci - udało nam się przygotować dla Państwa webinaria z wykorzystaniem międzynarodowej platformy internetowej dedykowanej dla tej formy szkoleń MTM i zrealizowaliśmy z sukcesem szereg takich kursów, część szkoleń udało nam się przeprowadzić w formie stacjonarnej. Dziękujemy że byliście z nami!

Dla tych wszystkich, którzy już planują podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie optymalnego i ergonomicznego kształtowania procesów z wykorzystaniem metody MTM zamieszczamy nowy terminarz szkoleń otwartych na 2021 rok. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych webinariach, a tak szybko jak tylko obostrzenia związane z COVID-19 na to pozwolą również w szkoleniach stacjonarnych.

Chętnie zorganizujemy też szkolenia zamknięte dla Państwa i/lub warsztaty. W celu ustalenia zakresu, jak również dogodnego terminu, prosimy o kontakt z naszym biurem: info@plmtm.com, tel. +48 71 788 4888.