12 Grudzień

Harmonogram szkoleń na rok 2023

Drodzy Państwo,

dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i za uczestnictwo w naszych szkoleniach w 2022 roku. W dobie koronawirusa znaczna część aktywności szkoleniowej Polskiego Stowarzyszenia MTM została przeniesiona do sieci i zagościła tam na drobre również w okresie postpandemicznym - webinaria z wykorzystaniem międzynarodowej platformy internetowej dedykowanej dla tej formy szkoleń MTM weszły na stałe do naszego portfolio ofertowego, w 2022 roku przeprowadziliśmy również szereg kursów w formie stacjonarnej, oferowaliśmy także szkolenia e-learningowe.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Dla tych wszystkich, którzy już planują podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie optymalnego i ergonomicznego kształtowania procesów z wykorzystaniem metody MTM i EAWS zamieszczamy nowy terminarz szkoleń otwartych na 2023 rok. Zarząd Polskiego Stowarzyszenia MTM pomimo aktualnej rzeczywistości gospodarczej podjął decyzję o niepodnoszeniu w przyszłym roku cen kursów otwartych, tak aby zapewnić naszym Klientom dostęp do specjalistycznych szkoleń MTM i EAWS zgodnie z międzynarodowym standardem MTM Association. Nasze kursy dostępne są w języku polskim angielskim, niemieckim i in. Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, webinarowych i e-learningowych..

Chętnie zorganizujemy też szkolenia zamknięte dla Państwa i/lub warsztaty. W celu ustalenia zakresu, jak również dogodnego terminu, prosimy o kontakt:

Anna Pietkiewicz-Przybyła,

anna.pietkiewicz@plmtm.com,

tel. +48 71 788 4888, +48 509 831 608.