25 Styczeń do 29 Styczeń

MTM-Praktyk Webinarium

Online

W trakcie szkolenia uczestnik nabiera wprawy w posługiwaniu się technikami MTM. Szkolenie opiera się na praktycznych przykładach,  których uczestnik uczy się zasad tworzenia struktury danych, budowania modułów, zasad kształtowania stanowisk pracy zgodnie z regułami ergonomii.

Adresaci:
Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników działów zarządzania produkcją, planowania, zarządzania czasem i continuous improvement. Szkolenie polecane jest również pracownikom produkcyjnym.

Czas trwania:
40 godzin

Instruktor prowadzący:
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, których kwalifikacje potwierdzone są „Zieloną Kartą ”. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kompetencje dydaktyczne i merytoryczne, prowadząc projekty optymalizacyjne i uczestnicząc w kursach dokształcających.

Metodyka:
Szkolenie prowadzone jest w formie:

  • ćwiczeń
  • case study
  • dyskusji

Terminarz 

Czas trwania webinarium wynosi 40 godzin. Codzienne sesje będą odbywały się za pośrednictwem Microsoft Teams, będzie także dostępny czat w celu wymiany informacji.

Wymagania systemowe

Proszę się upewnić, że Państwa komputer/smartfon spełnia następujące wymagania systemowe: 

  • Windows: Internet Explorer 11 lub nowszy, Microsoft Edge (najnowsza wersja), Google Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja) 
  • Mac: Safari (najnowsza wersja), Google Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja) 
  • Smartfon: Safari, Apple iOS 10 lub nowszy, Google Chrome, Apple iOS 10 lub nowszy, Google Chrome, Android OS 4.4 lub nowszy 

Zalecamy korzystanie z zestawu słuchawkowego podczas sesji. 

Wskazówka dotycząca urządzeń mobilnych: 

Udział w tym kursie jest również możliwy za pomocą tabletu. Proszę się upewnić, że posiadają Państwo dobre połączenie Wi-Fi, aby uniknąć potencjalnych problemów. Liczba uczestników jest ograniczona do 15 osób. 

Forma ukończenia:
Po zaliczeniu zadania końcowego uczestnik otrzymuje zaświadczenie o uczestnictwie. Po zakończeniu kursu uczestnik ma prawo do napisania pracy domowej MTM-Praktyk. Po złożeniu jej w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia MTM i zatwierdzeniu przez komisję otrzymuje Niebieską Kartę MTM Paktyk.

Uzyskane kwalifikacje:
Uczestnik otrzymuje Niebieska Kartę MTM Praktyk, która formalnie potwierdza jego kwalifikacje w zakresie praktycznego stosowania MTM.

Cena:
4200 PLN netto

Wymagania: 
  • Certyfikaty MTM-1 Base i certyfikat z minimum jednego ze szkoleń: MTM-1, MTM-UAS, MTM-MEK, MTM-2, MTM-SDB
Materiały do pobrania: 
Terminarz 2021 Cennik 2021