11 Grudzień do 13 Grudzień

Kontrola Wizualna MTM

Polskie Stowarzyszenie MTM
ul. Podwale 7
Wrocław

Online

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat systemu kontroli wizualnej, który umożliwia opisanie czynności kontrolnych wykonywanych przez ludzkie oko. Program szkolenia został przygotowany w oparciu o najnowsze wyniki z dziedziny medycyny oraz nauki o pracy. Dane spełniają wszelkie wymagania związane z kształtowaniem i oceną przebiegów kontroli wizualnej w przemyśle.

Adresaci:
Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników działów kontroli jakości, zarządzania produkcją, planowania, zarządzania czasem i continuous improvement. Szkolenie polecane jest również pracownikom produkcyjnym, menedżerom niskiego szczebla.

Czas trwania:
24 godziny

Instruktor prowadzący:
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, których kwalifikacje potwierdzone są „Zieloną Kartą”. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kompetencje dydaktyczne i merytoryczne, prowadząc projekty optymalizacyjne i uczestnicząc w kursach dokształcających.

Metodyka:
Szkolenie prowadzone jest w formie:

  • wykładów
  • ćwiczeń
  • case study
  • dyskusji

Terminarz 

Czas trwania webinarium wynosi 24 godziny.

Forma ukończenia:
Zaświadczenie uczestnictwa zgodnie z międzynarodowym standardem MTM Association.

Uzyskane kwalifikacje:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik potrafi przeprowadzić badanie cech przedmiotów oraz sporządzić kalkulację czasową dla procesu kontroli wizualnej.

Cena:
3400 PLN netto

Wymagania: 
  • Brak, jednak znajomość metod MTM jest pomocna.
Materiały do pobrania: 
Cennik 2023 / PL Terminarz 2023 / PL