10 June to 14 June

MTM-Praktyk

Polskie Stowarzyszenie MTM
ul. Podwale 7
Wrocław

Szkolenie stacjonarne:

W trakcie szkolenia uczestnik nabiera wprawy w posługiwaniu się technikami MTM. Kurs opiera się na praktycznych przykładach, w trakcie których uczestnik uczy się zasad tworzenia struktury danych, budowania modułów, zasad kształtowania stanowisk pracy zgodnie z regułami ergonomii.

Adresaci:
Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników działów zarządzania produkcją, planowania, zarządzania czasem i continuous improvement. Szkolenie polecane jest również pracownikom produkcyjnym.

Czas trwania:
40 godzin

Instruktor prowadzący:
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, których kwalifikacje potwierdzone są „Zieloną Kartą ”. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kompetencje dydaktyczne i merytoryczne, prowadząc projekty optymalizacyjne i uczestnicząc w kursach dokształcających.

Metodyka:
Szkolenie prowadzone jest w formie:

  • ćwiczeń
  • case study
  • dyskusji

Terminarz 

Czas trwania szkolenia wynosi 40 godzin.

Forma ukończenia:

Szkolenie kończy się egzaminem.

Uzyskane kwalifikacje:
Uczestnik otrzymuje Kartę Praktyka MTM zgodnie z międzynarodowym standardem MTM Association, która formalnie potwierdza jego kwalifikacje w zakresie praktycznego stosowania MTM. Ważnośc karty 3 lata.

Cena:
4900 PLN netto

Wymagania: 
  • Certyfikaty MTM-1 Base i certyfikat z minimum jednego ze szkoleń: MTM-1, MTM-UAS, MTM-MEK, MTM-2, MTM-SDB, MTM-Logistyka, MTM-HWD
Materiały do pobrania: 
Harmonorgram szkoleń otwartych 2024