6 Grudzień do 8 Grudzień

MTM Kontrola Wizualna

ul. Piłsudskiego 74
Wrocław

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat systemu kontroli wizualnej, który umożliwia opisanie czynności kontrolnych wykonywanych przez ludzkie oko. Program szkolenia został przygotowany w oparciu o najnowsze wyniki z dziedziny medycyny oraz nauki o pracy. Dane spełniają wszelkie wymagania związane z kształtowaniem i oceną przebiegów kontroli wizualnej w przemyśle.

Adresaci:
Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników działów kontroli jakości, zarządzania produkcją, planowania, zarządzania czasem i continuous improvement. Szkolenie polecane jest również pracownikom produkcyjnym, menedżerom niskiego i średniego szczebla, dyrektorom i prezesom.

Czas trwania:
24 godziny

Instruktor prowadzący:
Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, których kwalifikacje potwierdzone są „Zieloną Kartą”. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kompetencje dydaktyczne i merytoryczne, prowadząc projekty optymalizacyjne i uczestnicząc w kursach dokształcających.

Metodyka:
Szkolenie prowadzone jest w formie:

  • wykładów
  • ćwiczeń
  • case study (analizy filmów)
  • dyskusji

Forma ukończenia:
Zaświadczenie uczestnictwa

Uzyskane kwalifikacje:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik potrafi przeprowadzić badanie cech przedmiotów oraz sporządzić kalkulację czasową dla procesu kontroli wizualnej.

Cena:
2100 PLN netto

Wymagania: 
  • Brak, jednak znajomość metod MTM jest pomocna.
Materiały do pobrania: 
Terminarz 2017 Cennik 2017